Coraz bliżej utrzymania

Coraz bliżej utrzymania w Centralnej Lidze Juniorów U-18 są piłkarze UKS SMS. W zaległym meczu 21. kolejki łodzianie ograli 2:1 Pogoń Szczecin i mają już osiem punktów przewagi nad strefą spadkową.

Na stadion przy ulicy Milionowej zespół z Pomorza przyjechał jako trzeci zespół rozgrywek i od 70. minuty prowadził 1:0. Rzut karny wykorzystany przez Kacpra Łukasiaka nie zapewnił jednak gościom nawet jednego punktu, bo w końcówce miejscowi strzelili dwa gole. W 82. minucie do remisu doprowadził Oskar Świątkowski, a siedem minut później wynik spotkania ustalił Patryk Domagała.

Pięć kolejek przed końcem rozgrywek UKS SMS ma 34 pkt. i w tabeli zajmuje dziesiątą lokatę. W następnym meczu łodzianie zmierzą się na wyjeździe z szóstym w klasyfikacji Górnikiem Zabrze (23 maja, godz. 12). Będzie to zaległe spotkanie 22. kolejki.