Lider wywiózł trzy oczka

W Łodzi przy ul. Milionowej nie było niespodzianki. W trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-18 młodzi zawodnicy UKS SMS przegrali 1:3 z warszawską Legią i na pierwsze punkty w tym sezonie muszą jeszcze trochę poczekać.

Goście przystępowali do meczu w roli zdecydowanego faworyta. Po dwóch dwóch seriach spotkań Legia miała na koncie komplet punktów i bilans bramkowy 8-0. Beniaminek z Milionowej w poprzednich kolejkach strzelił tylko jedna bramkę, a stracił siedem. W starciu z liderem gospodarze już do przerwy przegrywali 0:2. W 28. minucie na listę strzelców wpisał się Jehor Macenko, a w 42. minucie zrobił to Jakub Kwiatkowski. Ten drugi po godzinie gry po raz drugi pokonał bramkarza UKS SMS. Łodzianie honorową bramkę zdobyli tuz przed końcem spotkania, gdy rzut karny wykorzystał Robert Prochownik.

Po spotkaniu z Legią UKS SMS znalazł się na przedostatnim miejscu w tabeli. W czwartej serii spotkań łodzianie zagrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok (31 sierpnia, godz. 12).