Niedziela bez punktów

Z dwóch zaplanowanych na niedzielę spotkań grupy I trzeciej ligi odbyło się tylko jedno. Pelikan Łowicz na własnym stadionie przegrał 1:2 z Mławianką Mława.

W 17. minucie gola dla gospodarzy zdobył Kacper Falkowski, ale później do siatki trafiali już tylko goście. Przed przerwą do remisu doprowadził Mateusz Sobotka (43'), a w 66. minucie rzut karny na bramkę zamienił Maciej Rogalski. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu, gdyż w 71. minucie czerwoną kartkę obejrzał Kamil Łojszczyk.

Równolegle z meczem w Łowiczu miała się toczyć rywalizacja w Tomaszowie Mazowieckim. Lechia ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki jednak nie zagrała. Powodem odwołania meczu były złe warunki atmosferyczne i zmrożona murawa.

Po rozegranych spotkaniach 18. kolejki liderem rozgrywek jest Pogoń Grodzisk Mazowiecki (34 pkt.), która wyprzedza Legionovię Legionowo (33), Unię Skierniewice (32), ŁKS II i Mławiankę (po 31) oraz Lechię i Świt (po 30). Pelikan zajmuje dwunastą lokatę (23), a na szesnastym miejscu jest Warta Sieradz (13).

W 19. kolejce 11 marca rezerwy ŁKS podejmą Błoniankę Błonie (godz. 12), Unia przed własną widownią zmierzy się z Concordią Elbląg (godz. 14:00), a Warta zagra w Sieradzu z Pogonią (godz. 15:00). Pelikan na wyjeździe zmierzy się z Legią II Warszawa (godz. 12:00), natomiast Lechia w Mławie walczyć będzie z Mławianką (godz. 15:00).