Trudny okres UKS SMS

W coraz trudniejszej sytuacji są walczący o utrzymanie w CLJ U-18 piłkarze UKS SMS. Łodzianie zaliczyli już czwarty z rzędu mecz bez zwycięstwa i nadal są w strefie spadkowej.

Po bezbramkowych remisach z Arką Gdynia i Górnikiem Zabrze ekipa z ulicy Milionowej przegrała na wyjeździe 1:2 z wrocławskim Śląskiem, a dzisiaj w takich samych rozmiarach na własnym stadionie uległa poznańskiemu Lechowi. Gospodarze objęli prowadzenie w 64. minucie, po golu strzelonym przez Filipa Kępistego. Niestety, końcówka spotkania należała do zespołu z Wielkopolski, który zdołał z nawiązką odrobić stratę. W 82. minucie do remisu doprowadził Hubert Szulc, a siedem minut później trafieniem z rzutu karnego komplet punktów zapewnił przyjezdnym Jakub Złoch.

Po tej porażce łodzianie nadal mają więc na koncie 21 pkt. i z takim dorobkiem zajmują czternaste miejsce w tabeli. Do otwierającego bezpieczną strefę tabeli Górnika Zabrze UKS SMS traci aktualnie trzy oczka, jednak zespół z Górnego Śląska mecz 23. kolejki rozegra jutro. Zespół z Milionowej kolejne spotkanie ma natomiast zaplanowane na 14 kwietnia. Będzie to wyjazdowe starcie z warszawską Legią (godz. 13).