Tylko jeden punkt

Reprezentacje ŁZPN U-13 (rocznik 2007) i U-14 (rocznik 2006) w Aleksandrowie łódzkim rozegrały mecze mistrzowskie z drużynami Lubelskiego ZPN. Po tych starciach więcej powodów do zadowolenia mieli goście.

Początek był dobry, bo już w 4. minucie meczu młodszych zespołów kadra ŁZPN objęła prowadzenie. Gola z rzutu wolnego strzelił Bartosz Chądzyński (Widzew). Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0, jednak po zmianie stron przyjezdni wyrównali i ekipa prowadzona przez Kornela Błażejewskiego i Bartłomieja Kondrackiego musiała zadowolić się remisem 1:1.

Gorzej poszło kadrze U-14. Podopieczni Łukasza Markiewicza i Michała Łabędzkiego już do przerwy przegrywali 0:3. W drugiej odsłonie bramkę dla gospodarzy zdobył Jan Janiszewski (AKS SMS Łódź), ale było to jedynie trafienie honorowe.