Widzew rozbity przez Piasta

Zawodnicy Widzewa w Fogo Futsal Ekstraklasie mają już za sobą osiem kolejnych spotkań bez zwycięstwa. W 25. kolejce przegrali w Gliwicach z Piastem aż 1:9.

Demolowanie rywali gospodarze rozpoczęli w 2. minucie meczu, a w siódmej prowadzili już 4:0. Przed przerwą strzelili jeszcze jednego gola, a po zmianie stron kontynuowali dzieło zniszczenia. Przy wyniku 8:0 honorowe trafienie dla Widzewa zaliczył Norbert Dregier. Ostatnie słowo należało jednak do Piasta, który zapisał na swoim koncie wygraną 9:1.

Dla beniaminka było to już ósme z rzędu spotkanie bez wygranej. W tym czasie widzewiacy zgromadzili tylko dwa punkty i łącznie mają ich 26. Z takim dorobkiem zajmują dziesiąte miejsce w tabeli, a do miejsca dającego prawo gry w fazie play off tracą już sześć oczek.

W następnej serii spotkań Widzew podejmie AZS UŚ Katowice (1 kwietnia, godz. 19:00).