Zaległe zwycięstwo Unii

W zaległym meczu 2. kolejki rozgrywek grupy I trzeciej ligi Unia Skierniewice na własnym boisku wygrała 5:0 z Ruchem Wysokie Mazowieckie i awansowała na dziesiąte miejsce w tabeli.

Po rozegraniu dziewięciu spotkań Unia ma na koncie 13 pkt. - jeden więcej od RKS Radomsko, który również ma do rozegrania zaległy mecz z Ruchem (21 października, godz. 18). W Skierniewicach zespół z Wysokiego Mazowieckiego nie miał nic do powiedzenia. Już w 5. minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Dawid Dzięgielewski, a przed przerwą prowadzenie podwyższył Marcin Pieńskowski (41'). W drugiej połowie bramkarza Ruchu pokonali jeszcze: Mateusz Stępień (49'), Pieńkowski (60') i Robert Kowalczyk (65').

W następnym meczu Unia podejmie wicelidera rozgrywek. Spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowieckie rozpocznie się 10 października o godz. 15.