fot. Polska - Kostaryka

Łódź czeka na Polskę i Kostarykę

Wielkimi krokami zbliża się kolejny międzynarodowy mecz piłkarski na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi. W czwartek 6 kwietnia o godzinie 15:00 przy al. Unii Lubelskiej 2 staną do walki kobiece reprezentacje Polski i Kostaryki.


Bilety na towarzyską konfrontację biało-czerwonych z finalistkami tegorocznych mistrzostw świata kosztują 15 zł (normalne) i 5 zł (ulgowe). Można je nabywać za pośrednictwem strony: https://bilety.laczynaspilka.pl/.

Mecz z Kostaryką będzie jednym z elementów zgrupowania, podczas którego zespół prowadzony przez Ninę Patalon zagra też na wyjeździe z Holandią. Starcie z aktualnymi wicemistrzyyniami świata zostanie rozegrane 11 kwietnia w Rotterdamie (godz. 20:00). Oba mecze będą transmitowane przez TVP Sport.

Wśród zawodniczek powołanych na zgrupowanie reprezentacji Polski znalazły się m.in. Katarzyna Konat i Klaudia Jedlińska z TME SMS. Na krajowych boiskach łódzka ekipa w bieżącym sezonie walczy o obronę tytułu mistrza Polski i o krajowy puchar. W tych ostatnich rozgrywkach podopieczne Marka Chojnackiego dotarły już do ćwierćfinału. Na tym etapie rywalizacji ekipa z ulicy Milionowej zmierzy się z wrocławskim Śląskiem.

Pary 1/4 Orlen Pucharu Polski Kobiet (19 kwietnia 2023):

Juna-Trans Stare Oborzyska – AP Orlen Gdańsk

TME SMS Łódź – Śląsk Wrocław

1 KS Ślęza Wrocław – AZS UJ Kraków

GKS Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin