ŁKS górą w zaległym spotkaniu

To jest już imponująca seria! ŁKS Łódź pokonał Wisłę Kraków w zaległym spotkaniu z 1. kolejki Betclic I ligi i tym samym odniósł piąte zwycięstwo z rzędu. Na koncie zespołu prowadzonego przez trenera Jakuba Dziółkę jest szesnaście punktów, a to daje piąte miejsce w tabeli. ŁKS po słabym początku (remis i trzy porażki) w imponujący sposób nadrabia straty.

W 10. minucie Andreu Arasa pokonał Antona Cziczkana i gospodarze objęli prowadzenie. Nieco ponad kwadrans później było 2:0, a składną akcję łodzian wykończył pewnym strzałem Stefan Feiertag.

W 71. minucie było praktycznie po meczu. Michał Mokrzycki wykorzystał rzut karny i podwyższył prowadzenie na 3:0. W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Wisły zdobył Alan Uryga.

ŁKS Łódź – Wisła Kraków 3:1 (2:0)
Bramki: Andreu Arasa 10, Stefan Feiertag 28, Michał Mokrzycki 71-karny – Alan Uryga 90

ŁKS: Bobek – Dankowski, Gulen, Wiech, Głowacki – Arasa (72′ Balić), Kupczak, Mokrzycki (90′ Alastuey), Wysokiński (72′ Pirulo), Młynarczyk (58′ Zając) – Feiertag.

Kolejny mecz o pierwszoligowe punkty ŁKS rozegra już w najbliższą sobotę (21 września) w Niecieczy z Bruk-Bet Termalicą. Mecz rozpocznie się o 17:30.