ŁKS goni pierwszoligowy peleton

Po bardzo słabym starcie ŁKS Łódź zaczyna nadrabiać stracony dystans do najlepszych zespołów w Betclic 1 lidze. Zespół Jakuba Dziółki wygrał drugi mecz z rzędu. Pokonał przed własną publicznością Chrobrego Głogów 3:0 (2:0).

W 33. minucie szansę na objęcie prowadzenia mieli goście. Mikołaj Lebedyński nie wykorzystał jednak jedenastki. To się na przyjezdnych srogo zemściło. Już siedem minut później ŁKS wygrywał 1:0 po trafieniu Andreu Arasy. Tuż przed przerwą prowadzenie łodzian podwyższył Michał Mokrzycki.

W 89. minucie ponad sześć tysięcy kibiców mogło celebrować trzecie trafienie. Krzysztofa Wróblewskiego pokonał Jędrzej Zając, który kilka minut wcześniej został wprowadzony na plac gry za Antoniego Młynarczyka.

ŁKS Łódź – Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
Bramki: Andreu Arasa 40, Michał Mokrzycki 45, Jędrzej Zając 89

ŁKS: Bomba – Dankowski ż, Gulen ż, Mihaljević (68′ Tutyskinas), Głowacki – Arasa ż, Kupczak, Mokrzycki, Wysokiński (90′ Łabędzki), Młynarczyk (83′ Zając) – Feiertag (68′ Kelechukwu Ibe-Torti)

30 sierpnia o 18:00 zespół Jakuba Dziółki zmierzy się w Opolu z miejscową Odrą.