fot. 3 liga logo

ŁKS II Łódź – skład będzie się zmieniał

Rezerwy pierwszoligowego ŁKS poprzednie rozgrywki grupy I trzeciej ligi zakończyły na siódmej pozycji. W klubie z al. Unii ten wynik przyjęto z zadowoleniem. W kolejnym sezonie drużyna prowadzona przez Marcina Matysiaka będzie próbowała umocnić swoją pozycję w trzecioligowej stawce.


Ma jej w tym pomóc m.in. doświadczony Jakub Tosik, który jeszcze kilka tygodni temu był w ligowej kadrze pierwszej drużyny. Oprócz niego do zespołu dołączyli: Fabian Borysiuk (poprzednio Podlasie Biała Podlaska), Ricardo Goncalves (Widzew) i Hugo Ista (RFC Seraing). Zespół rezerw będą też mogli wzmacniać gracze ŁKS, którzy w sezonie 2022/2023 nie rozegrają jeszcze pięciu meczów w Fortuna 1. Lidze. Do kadry będą również włączani piłkarze z grup młodzieżowych.

Nowi zawodnicy w kadrze ŁKS II zastąpili: Michała Karlikowskiego, Dariusza Gmosińskiego, Łukasza Włodarczyka, Jana Zaredę i Artura Sójkę.

Kolejne rozgrywki w grupie I trzeciej ligi rezerwy ŁKS rozpoczną w Elblągu, gdzie w soboę 6 sierpnia zagrają z Concordią. Spotkanie z beniaminkiem rozpocznie się o godzinie 17.