ŁKS II nadal w ścisłej czołówce

ŁKS II nadal niepokonany na własnym boisku w rozgrywkach II ligi. Do 90 minuty meczu z Olimpią Elbląg łodzianie przegrywali 0:1. Jowin Radziński strzelił jednak wyrównującego gola i mecz 10. kolejki zakończył się podziałem punktów. Zespół Marcina Matysiaka z dorobkiem 17 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do lidera KKS 1925 Kalisz traci dwa punkty.

To był pojedynek sąsiadów w tabeli. Obie drużyny legitymowały się bowiem dorobkiem 16 punktów. W 62. minucie Tomasza Kucharskiego pokonał Jan Sienkiewicz i to goście byli bliżsi zwycięstwa. Ostatnie słowo należało jednak do rezerw ŁKS. Wprowadzony w 82. minucie na plac gry Jowin Radziński zmusił do kapitulacji Andrzeja Witana

ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)
Bramki: Jowin Radziński 90 – Jan Sienkiewicz 62

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Koprowski ż, Wszołek – Zając (72′ Młynarczyk), Pawłowski (63′ Kuźma), Kościuk ż, Kamon (82′ Radziński), Lipień (63′ Sławiński) – Balongo (72′ Dynel)

ŁKS II w 11. kolejce zmierzy się na wyjeździe z Lechem II Poznań, a spotkanie rozegrane zostanie 30 września (sobota) o 15:00 we Wronkach.