ŁKS II odebrał punkty wiceliderowi z Kalisza

Kolejny punkt z wyjazdowego terenu dopisał do swojego dorobku ŁKS II Łódź. Zespół Marcina Pogorzały zremisował w Kaliszu z jednym z pretendentów do awansu, miejscowym KKS 1925 2:2 (1:2). ŁKS II strzelił pierwszą i ostatnią bramkę w tym widowiskowym spotkaniu.

Prowadzenie dał łódzkiej drużynie Jan Kuźma, ale później do głosu doszli gospodarze, którzy w odstępie ośmiu minut strzelili dwa gole. Zdobył je Hubert Sobol. Ambitnie walczący ŁKS II nie rezygnował i w 75. minucie do wyrównania doprowadził Alan Siwek. Warto wspomnieć, że młody piłkarz pojawił się na boisku chwilę wcześniej zmieniając Aleksandra Iwańczyka

KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź 2:2 (2:1)
Bramki: Hubert Sobol 29-karny, 37 – Jan Kuźma 20, Alan Siwek 75

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Marciniak, Radziński – Śliwa (84′ Coulibaly), Kuźma ż, Pawłowski (63′ Dynel), Iwańczyk (74′ Siwek), Ricardo Goncalves do Nascimento (84′ Wszołek) – Jurić (63′ Kamon).

Kolejny mecz ŁKS II rozegra w poniedziałek (18 marca) o 18:15. Będzie to domowe spotkanie z Hutnikiem Kraków.