ŁKS II wygraną rozpoczął sezon

Od wygranej rozpoczęła grę o drugoligowe punkty w sezonie 2024/2025 drużyna rezerw ŁKS. W meczu 1. kolejki rozegranym na stadionie imienia Władysława Króla zespół trenera Konrada Geregi pokonał Skrę Częstochowa 3:1 (2:0). Już po pięciu minutach łodzianie wygrywali 2:0.

Wynik meczu już w 2. minucie otworzył Aleksander Ślęzak, a chwilę później na 2:0 podwyższył Jan Kuźma. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa pojedynku. Tuż po przerwie Ślęzak, strzałem z rzutu karnego, zdobył swojego drugiego gola i dał ŁKS II prowadzenie 3:0. Dwie minuty później honorowe trafienie dla Skry zaliczył Igor Ławrynowicz. W 78. minucie na boisku pojawił się Franciszek Saganowski. Syn legendy ŁKS zmienił Mikołaja Lipienia i w ten sposób zaliczył swój pierwszy ligowy występ w barwach rezerw dwukrotnego mistrza Polski.

ŁKS II Łódź – Skra Częstochowa 3:1 (2:0)
Bramki: Aleksander Ślęzak 2, 48-karny, Jan Kuźma 5 – Igor Ławrynowicz 50

ŁKS II: Kucharski – Wszołek, Rozwandowicz, Ślęzak, Książek – Coulibaly (64′ Pawłowski), Kuźma, Łabędzki (72′ Ricardo do Nascimento), Iwańczyk (64′ Kamon), Lipień (78′ Saganowski) – Siwek (72′ Sławiński)