ŁKS z siódmym zwycięstwem w sezonie

Po niespodziewanie zremisowanym spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola 0:0 ŁKS Łódź pokonał jej imienniczkę - Stal Rzeszów 4:2 (1:0) w wyjazdowym meczu 14. kolejki Betclic I ligi. To siódmy w tym sezonie komplet punktów drużyny trenera Jakuba Dziółki.

Do przerwy ŁKS wygrywał 1:0 po bramce Stefana Feiertaga. Sześć minut po zmianie stron Stal doprowadziła do remisu, ale ŁKS nie załamał się takim obrotem sprawy i po kolejnym kwadransie prowadził 3:1. Krzysztofa Bąkowskiego pokonali Kamil Dankowski i Antoni Młynarczyk. W 71. minucie odżyły nadzieje miejscowych na remis, kiedy do bramki ŁKS trafił Kamil Kościelny. Ostatnie słowo należało jednak do Feiertaga.

Stal Rzeszów – ŁKS Łódź 2:4 (0:1)
Bramki: Kamil Kościelny 51, Benedykt Piotrowski 71 – Stefan Feiertag 29, 86, Kamil Dankowski 57, Antoni Młynarczyk 66

ŁKS: Bobek – Dankowski (81′ Zając), Gulen, Wiech, Głowacki – Arasa (87′ Sitek), Kupczak, Mokrzycki, Pirulo (87′ Wysokiński), Balić (65′ Młynarczyk) – Feiertag