Były emocje, są punkty

Od wygranej 2:1 z wrocławskim Śląskiem piłkarki TME SMS rozpoczęły nowy sezon w ekstralidze. Na komplet punktów wicemistrzynie Polski musiały jednak solidnie zapracować.

Problemy łodzianek rozpoczęły się w 14. minucie, gdy po trafieniu Marceliny Buś zespół z Dolnego Śląska objął prowadzenie. Był to jedyny gol w pierwszej połowie. Po zmianie stron gospodynie konsekwentnie dążyły do zmiany niekorzystnego rezultaty i ich upór został nagrodzony. W 58. minucie do remisu doprowadziła Nadia Krezyman, a w 77. minucie wynik meczu na 2:1 ustaliła Dominika Kopińska.

W 2. kolejce 21 sierpnia (godz. 11:45) ekipa z Milionowej zagra na wyjeździe z Tarnovią Tarnów, która rozpoczęła sezon od zwycięstwa 4:3 z KKP Bydgoszcz.