Świętokrzyskie z pełną pulą

Lider grupy II rozgrywek o Puchar Kazimierza Deyny (U-14, rocznik 2009) nie dał szans ekipie Łódzkiego ZPN i w Aleksandrowie Łódzkim zwyciężył 4:0.

Przystępując do wtorkowego meczu ekipa Świętokrzyskiego ZPN miała dziesięć punktów i o cztery oczka wyprzedzała drużyny ŁZPN i Mazowieckiego ZPN. Pokonując lidera zespół prowadzony przez Jarosława Staniaszczyka i Damiana Gamusa mógł więc nawet mysleć o wygraniu grupy. Na boisku zdecydowanie lepsi okazali się jednak świętokrzyscy gracze.

Pierwszego gola rywale strzelili w 26. minucie i na pierwszą połowę zespoły schodziły przy wyniku 0:1. Po zmianie stron padły trzy bramki (42', 51', 76'), jednak żadnej nie zdobyli rezprezentanci ŁZPN, którzy w ostatniej kolejce zagrają na wyjeździe z Lubelskim ZPN (7 czerwca).