Świetny mecz młodych Polek

Bełchatów po raz drugi mógł oklaskiwać zwycięstwo młodych Polek. Po wygranej 4:0 z Islandią nasze reprezentantki do lat 17 pokonały Norwegię 3:0 (2:0) i są o krok od zwycięstwa w grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy. W środę (18 października) o 12:00 zagrają w Piotrkowie Trybunalskim swój ostatni mecz, a rywalem będzie Irlandia.

W 1. minucie prowadzenie dała naszej reprezentacji Weronika Araśniewicz. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższyła Maja Zielińska, a wynik ustaliła na siedem minut przed końcem pojedynku Krystyna Flis.

Polska U17 (K) - Norwegia U17 (K) 3:0 (2:0)
Bramki: Weronika Araśniewicz 1, Maja Zielińska 45, Krystyna Flis 83

Polska: Wieczerzak - Witkowska (87' Sobierajska), Piekarska, Łapińska, Flis - Zielińska (87' Kuśmierczyk), Witek ż (90' Dubiel), Araśniewicz, Marczak - Związek (74' Abe), Ostrowska (90' Salawa).