Awans młodzieżówki na stadionie Widzewa

Niezwykle emocjonujące spotkanie obejrzeli kibice na stadionie Widzewa gdzie młodzieżowa reprezentacja Polski walczyła o awans do finałów mistrzostw Europy. Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:3. W drugiej połowie strzelił dwie bramki, a remis 3:3 w ostatecznym rozrachunku okazał się wynikiem, który dał Polakom bezpośredni awans.

Finały mistrzostw Europy z udziałem 16 drużyn zostaną rozegrane 12-29 czerwca przyszłego roku na Słowacji. Losowanie grup odbędzie się 3 grudnia w Bratysławie.

Mecz na stadionie Widzewa oglądało prawie 11,5 tysięcy kibiców. Bramki dla naszej reprezentacji zdobyli: Dominik Marczuk, Jakub Kałuziński i Mariusz Fornalczyk

Polska - Niemcy 3:3 (1:3)
Bramki: Dominik Marczuk 17, Jakub Kałuziński 50, Mariusz Fornalczyk 59 - Nicolo Tresoldi 3, Paul Wanner 21, Bright Arrey-Mbi 30

Poprzedni raz młodzieżowa reprezentacja Polski grała w turnieju finałowym w 2019 roku we Włoszech i San Marino.