fot. Warta w 3. lidze

Awans Warty Sieradz!

Do zakończenia sezonu w Betcris Łódzkiej IV Lidze zostały jeszcze trzy serie spotkań, jednak zwycięzca rozgrywek jest już znany. Awans do wyższej klasy rozgrywkowej wywalczyła Warta Sieradz, która w dzisiejszym meczu na szczycie okazała się zdecydowanie lepsza od rezerw Widzewa.


Co prawda to goście jako pierwsi strzelili gola, jednak ich radość była krótka. Warta z nawiązką odrobiła stratę i zwyciężyła 5:1. Po tej wygranej ekipa z Sieradza ma 84 pkt. i o dziesięć oczek wyprzedza RKS Radowsko. Trzeci w klasyfikacji Widzew II zgromadził 71 pkt.

Przed pożegnaniem czwartoligowych boisk podopieczni Marcina Węglewskiego zmierzą się jeszcze na wyjazdach z Pogonią Zduńska Wola (8 czerwca), Orkanem Buczek (11 czerwca), a w ostatniej kolejce (18-19 czerwca) podejmą RKS Radomsko.

Więcej o rozgrywkach Betcris Łódzkiej IV Lidze w cotygodniowym Magazynie. Premiera kolejnego odcinka już w nadchodzącą środę (godz. 20.30).

Firma Betcris - tytularny sponsor programu i czwartoligowych rozgrywek - oprócz bogatej oferty piłkarskiej ma również dla swoich klientów powitalny cashback 500 PLN.

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.

Foto. Dariusz Piekarczyk

 

​Awans Warty Sieradz