Betcris IV liga: Festiwal bramek w Buczku

Na tę chwilę długo czekali kibice, działacze i piłkarze GKS Orkana Buczek. Po kilkunastu miesiącach mogli wreszcie zagrać na własnym, zmodernizowanym stadionie. Do przerwy wydawało się, że to będzie wymarzona inauguracja. Zespół Marcina Węglewskiego wygrywał bowiem 2:0. RKS Radomsko odwrócił jednak losy meczu. Doprowadził do wyrównania, a w końcówce strzelił dwa gole i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla przyjezdnych.

Ciężką przeprawę miał lider tabeli Widzew II Łódź. Warta Działoszyn, która w tabeli plasuje się w strefie spadkowej, podjęła walkę z drużyną Michała Czaplarskiego. Do przerwy było 0:0, a na bramkę gości odpowiedział trafieniem Cezary Stefańczyk. Dopiero w końcówce Widzew II strzelił dwa gole, a wynik ustalił na 3:1 najskuteczniejszy piłkarz ligi - Daniel Gryzio.

Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Kleszczowie. Miejscowa Omega zremisowała 1:1 (1:1) z Polonią Piotrków. Obie drużyny, co ciekawe, zmierzą się znów w najbliższą środę kiedy to w Piotrkowie rozegrany zostanie ćwierćfinał okręgowego Pucharu Polski.

Czwartoligowe derby Łodzi wygrał ŁKS III, który pokonał AKS SMS 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Alan Siwek.