fot. Betcris nominacja

Betcris z nominacją!

Na 31 stycznia zaplanowano w Warszawie uroczystą galę z okazji zakończenia V edycji konkursu „Nagrody Bukmacherskie”. Poznamy na niej triumfatorów piętnastu kategorii. Szansę na końcowy sukces ma m.in. firma Betcris. Partner ŁZPN otrzymał od ekpertów nominację w kategorii: Najlepsza oferta na esport.


Dodatkowo tytularny sponsor Łódzkiej IV ligi może również zdobyć Nagrodę Użytkowników. W tej kategorii końcowa klasyfikacja będzie odzwierciedleniem wyboru klientów. Internetowe głosowanie wskaże, kto w minionym roku spotkał się z największym uznaniem użytkowników. Zachęcamy więc do odwiedzenia strony legalnibukmacherzy.pl i oddania głosu na Betcris – oficjalnego partnera Łódzkiego Związku Piłki Nożnej!

Betcris - nominacja

Spółka Betcris jest tytularnym sponsorem prowadzonych przez ŁZPN czwartoligowych rozgrywek oraz Magazynu Betcris Łódzkiej IV Ligi. Oprócz bogatej oferty piłkarskiej firma ma również dla swoich klientów powitalny cashback do 1 400 PLN.

Pakiet nowy

Betcris Polska Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzenia zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. 18+.