Bez gola i bez punktów

W drugiej kolejce ekstraligi kobiet zawodniczki TME Grot SMS przed własną publicznością przegrały 0:2 z AZS PWSZ Wałbrzych. Dla łodzianek był to pierwszy mecz w sezonie.

Podopieczne Marka Chojnackiego miały rozpocząć rozgrywki od wyjazdowej potyczki z Górnikiem Łęczna, jednak spotkanie zostało przełożone i walkę o punkty zawodniczki z Milionowej rozpoczęły od drugiej serii spotkań. W pierwszym meczu musiały jednak uznać wyższość rywalek. Spotkanie z AZS PWSZ rozstrzygnęło się w drugiej połowie. W 65. minucie przyjezdne objęły prowadzenie po trafieniu Oliwii Rapackiej, a dwadzieścia minut później wynik meczu ustaliła Ewa Cieśla.

W niedzielę 18 sierpnia TME Grot SMS zmierzy się na wyjeździe z Rolnikiem Biedrzychowice (godz. 16).