Bez litości dla outsiderek

Piłkarki TME SMS nie miały litości dla zamykających ekstraligową tabelę zawodniczek Sportowej Czwórki Radom. Łodzianki pokonały outsidera 6:0.

Ostre strzelanie rozpoczęła Dominika Kopińska, która po niespełna dziesięciu minutach gry miała już na koncie dwa gole. Pierwszego strzeliła w 4. minucie, a drugiego w siódmej. Dwa razy na listę strzelczyń wpisała się również Paulina Filipczak (15', 27'), a w międzyczasie bramkarkę rywalek z rzutu karnego pokonała jeszcze Gabriela Grzybowska (24'). Trzy minuty przed końcem meczu drugą jedenastkę na szóstego gola dla mistrzyń Polski zamieniła Małgorzata Lichwa.

Po trzech kolejkach podopieczne Marka Chojnackiego mają na koncie dziewięć oczek i z takim dorobkiem zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Komplet punktów ma również na koncie drugi w klasyfikacji Górnik Łęczna.

W następnej serii spotkań (10/11 września) łodzianki zagrają na wyjeździe z Pogonią Tczew.