fot. PZPN ŁNP logo

Bezpłatne, punktowane kursy

W czwartek 9 maja w Warszawie rozpocznie się bezpłatna, punktowana konferencja dla trenerów pracujących w piłce nożnej kobiet. Będą w niej mogli uczestniczyć m.in. szkoleniowcy z województwa łódzkiego.


Będzie to trzecie z cyklu czterech makroregionalnych szkoleń. Pierwsze zaplanowano na 5 maja w Poznaniu. Kolejne odbędą się w: Ostródzie (12 maja), Warszawie i Chorzowie (15 czerwca). Każdy kurs przeznaczony jest dla trenerów z czterech województw.

Podczas zajęć poruszane będą zagadnienia dotyczące m.in.: planowania akcentów motorycznych i monitoringu obciążeń. Uczestnicy zajęć zapoznają się z przykładowymi rozwiązaniami, treningiem prewencyjnym i właściwymi akcentami motorycznymi (kształtowanie siły w kontekście lokomocji/ szybkości, akcent zintegrowany - trening techniczno-taktyczny i aspekt intensywności).

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kursie zapraszamy od poniedziałku na platformę pzpn24. Poniżej znajdują się miejsca i terminy poszczególnych konferencji. Liczba miejsc na każdym kursie jest ograniczona do 60.

5 maja - Poznań (zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie); 60 osób,

12 maja - Ostróda (warmińsko – mazurskie, podlaskie, kujawsko – pomorskie, pomorskie); 60 osób,

9 czerwca - Warszawa (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie); 60 osób,

15 czerwca - Chorzów (podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie); 60 osób.