fot. Polska U-21

Bilety na mecz Polska – Serbia U-21

Trwa sprzedaż biletów na mecz Polska – Serbia w kwalifikacjach młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21. Spotkanie zostanie rozegrane 15 października w Łodzi, na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego 138. Początek o godz. 18.


Wejściówki w cenach: 20 zł (kategoria 1) i 15 zł (kategoria 2 oraz osoby niepełnosprawne z opiekunem) można kupować za pośrednictwem serwisu bilety.laczynaspilka.pl. Zamówienia grupowe przyjmuje Łódzki Związek Piłki Nożnej.

Drużyna prowadzona przez Czesława Michniewicza w eliminacjach UEFA Euro U-21 2021 rozegrała już dwa mecze, po których ma na koncie komplet punktów. Polacy na wyjeździe pokonali Łotwę 1:0, a w Białymstoku wygrali 4:0 z Estonią. Przed przyjazdem do Łodzi biało-czerwoni rozegrają kolejny mecz eliminacyjny. Spotkanie odbędzie się 11 października w Jekaterynburgu, gdzie podopieczni Michniewicza zmierzą się z Rosją. Cztery dni później o kolejne punkty będą walczyć na obiekcie, który kilka miesięcy temu gościł uczestników mistrzostw świata UEFA U-20.