Bolesna lekcja u Jagi

Po powrocie do Centralnej Ligi Juniorów U-18 młodzi zawodnicy UKS SMS zbierają bolesne doświadczenia. W czwartej kolejce otrzymali srogą lekcję od białostockiej Jagiellonii, z którą przegrali na wyjeździe 1:5.

Dla łódzkiego beniaminka była to już czwarta porażka w tym sezonie. W dotychczasowych meczach ekipa z Milionowej strzeliła tylko trzy bramki, a straciła aż 15! W starciu z Jagą goście przegrywali od 8. minuty i samobójczego trafienia Mikołaja Owsiaka. W 38. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Jakub Orpik, a po zmianie stron i golach Aleksa Włodarczyka (46) i Huberta Karpińskiego (57) było już 4:0. Przy takim wyniku honorową bramkę dla goście strzelił Szymon Kuna (71), jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy. W 77. minucie po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Włodarczyk i Jagiellonia wygrała 5:1.

Po sobotnim spotkaniu łodzianie razem z Hutnikiem Kraków dzielą ostatnie miejsce w tabeli, jednak zespół z Małopolski swój mecz czwartej kolejki rozegra jutro. Zawodnicy UKS SMS w piątej serii spotkań 7 września na własnym boisku zmierzą się z wrocławskim Śląskiem, wiceliderem rozgrywek. Początek o godz. 13.