fot. pożegnanie

Bolesna strata Kolejarza

W piątek 24 marca 2023 na cmentarzu św. Antoniego w Łodzi (Mania, ul. Solec 11) odbędzie się pogrzeb Pawła Rembelskiego. Wieloletni kierownik łódzkiego Kolejarza zmarł nagle w wieku 61 lat.


- W takich chwilach ciężko jest o piękne słowa. Łączymy się w bólu z całą rodziną Pawła, który był dla nas człowiekiem instytucją. Oddany całym sobą klubowi, poświęcał ogrom czasu, energii i serca dla dobra Kolejarza. Jego poczucie humoru, zaangażowanie i pasja były wielką inspiracją dla każdego, kto miał z nim styczność na boisku i poza nim.  Nie ma dobrej pory na śmierć, ale... Panie Pawle, to było zdecydowanie za wcześnie - takimi słowami swojego kierownika pożegnali członkowie zarządu i trenerzy Łódzkiego Klubu Piłkarskiego Kolejarz.

Paweł Rembelski w przeszłości pracował też m.in. w łódzkim Metalowcu. Do ostatnich dni życia był członkiem Wydziału Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Zmarł nagle w nocy z 20 na 21 marca. Miał 61 lat.

Rodzinie i bliskim Pawła Rembelskiego wyrazy współczucia składają: zarząd, pracownicy i wszyscy członkowie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w nadchodzący piątek o godzinie 10:30.

Paweł Rembelski