Czwarte zwycięstwo juniorów

Młodzi piłkarze UKS SMS szybko otrząsnęli się po porażce z Górnikiem Zabrze i w kolejnym meczu na własnym boisku ograli Lechię Gdańsk 2:1. Dla łodzian była to czwarta wygrana w bieżącym sezonie Centralnej Ligi Juniorów U-18.

Gospodarze w obu połowach strzelili po jednym golu. Pierwszego w 44. minucie zdobył Piotr Woźnikiewicz, a w 79. minucie prowadzenie podwyższył Karol Ira. Honorową bramkę dla Lechii trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry strzelił Mateusz Sadło.

Po dotychczasowych meczach ekipa z Milionowej ma 13 pkt. i w tabeli zajmuje szóstą lokatę. Takim samym dorobkiem legitymuje się piąta w klasyfikacji Cracovia, która rozegrała jednak tylko siedem spotkań. Z tym rywalem łodzianie 11 października zagrają na wyjeździe (godz. 11).