Debiut na remis

W drugoligowym debiucie rezerwy ŁKS w Siedlcach zremisowały 1:1 z Pogonią. Oba gole strzelono w drugiej połowie, w odstępie kilkudziesięciu sekund.

Pierwsi bramkarza rywali pokonali łodzianie. W 59. minucie Mikołaj Lipień z lewej strony boiska posłał piłkę w pole karne, a pozostawiony bez opieki Jan Łabędzki uderzeniem z czternastu metrów wpisał się na listę strzelców. Przyjezdni bardzo krótko cieszyli się jednak z prowadzenia. Po wznowieniu gry Krystian Miś po indywidualnej akcji znalazł się z piłką w polu karnym i płaskim strzałem ustalił końcowy wynik spotkania.

Na boisku w Siedlcach goli mogło być więcej, jednak piłkarze obu drużyn nie grzeszyli skutecznością i zmarnowali m.in. dwie jedenastki. W 34. minucie w polu karnym gospodarzy faulowany był Ricardo Goncalves, ale po uderzeniu Nelsona Balongo skutecznie interweniował Jakub Kowynia. Cztery minuty po zmianie stron w szesnastce ŁKS II nieprzepisowo powstrzymywano Ernesta Dzięcioła i przed szansą na objęcie prowadzenia stanęła Pogoń. Na szczęście dla łodzian Mateusz Majewski z jedenastu metrów posłał piłkę nad bramką strzeżoną przez Michała Kołbę.

W 2. kolejce ŁKS II zagra na wyjeździe z Wisłą Pulawy (28 lipca, godz. 18:00).