Dobre nowiny spod Kielc

Po remisie z kadrą Mazowsza reprezentacja ŁZPN U-13 (rocznik 2010) w drugiej kolejce rozgrywek o Puchar Kazimierza Górskiego pokonała kadrę Świętokrzyskiego ZPN 5:0.

Zespół prowadzony przez Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka od początku zdominował rywalizację w podkieleckich Nowinach i już po niespełna dwudziestu minutach gry prowadził 2:0. W drugiej połowie meczu łódzka ekipa dołożyła trzy kolejne trafienia i do domu przywiozła efektowne zwycięstwo.

Świętokrzyski ZPN – Łódzki ZPN U-13 0:5 (0:2). Bramki: 0:1 Kacper Drwal (17’), 0:2 Kryspin Tomkowski (18’), 0:3 Jan Głąb (52’), 0:4 Kryspin Tomkowski (67’), 0:5 Szymon Piekarski (78’). Łódzki ZPN: Mikołaj Ćwikliński - Tomasz Kubisiak, Kacper Drwal, Olaf Zuchora, Igor Aleszczerikowski - Igor Augustyniak, Jan Głąb, Filip Motyl - Kryspin Tomkowski oraz Kajetan Rzepan, Alan Kursa, Franciszek Grałek, Nikodem Kałużny, Kacper Jagodziński, Tymon Stępniewski, Szymon Piekarski.