fot. 3 liga logo

Doliczony czas dla rezerw ŁKS

Gol strzelony w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zapewnił zawodnikom ŁKS II komplet punktów w starciu z Sokołem Aleksandrów Łódzki.


Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jędrzej Zając. W tym momencie łodzianie grali w dziesięciu, gdyż w 86. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Damian Nowacki. Gra w osłabieniu nie przeszkodziła jednak gospodarzom w odniesieniu cennej wygranej.

Dla gości był to smutny finał meczu, który wcześniej dwa razy układał się po ich myśli. W 27. minucie po trafieniu Mateusza Lisa Sokół objął prowadzenie. Co prawda dwie minuty później Artura Sójka doprowadził do remisu, jednak później doszło do opisanej już sytuacji z czerwoną kartką Nowackiego. Grając z przewagą jednego zawodnika podopieczni Radosława Koźlika zaprzepaścili jednak wcześniejszy dorobek i wrócili do domu bez zdobyczy punktowej.

Z dorobkiem siedemnastu oczek Sokół w tabeli grupy I trzeciej ligi zajmuje aktualnie siedemnaste, spadkowe miejsce. Rezerwy ŁKS mają natomiast 26 pkt. i są na pozycji jedenastej. W 22. kolejce w Aleksandrowie Łódzkim rywalem gospodarzy będzie GKS Wikielec (19 marca, godz. 13), a ŁKS II zagra na wyjeździe z KS Kutno (19 marca, godz. 15).