fot. logo ŁZPN

Drużyna Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego - Łódzki Związek Piłki Nożnej

W niedzielę o godzinie 16 na stadionie MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim (ul. 11 Listopada 98) rozpocznie się mecz charytatywny, w którym naprzeciw siebie staną wyjątkowe jedenastki.


Burmistrz Aleksandrowa Jacek Lipiński rzucił wyzwanie prezesowi ŁZPN Adamowi Kaźmierczakowi. - Był mecz z Przyjaciółmi Włodzimierza Smolarka, był Benefis Legend, graliśmy z dziennikarzami. Wszystko to dotyczy Drużyny Burmistrza. Przyszedł czas na Łódzki Związek Piłki Nożnej. Panie prezesie. Ja wiem, że Drużyna Burmistrza jest praktycznie niepokonana, ale pytam wprost. Czy przyjmuje pan wyzwanie?

Szef ŁZPN nie byłby sobą, gdyby nie podjął rękawicy. Wyzwanie zostało więc przyjęte i w niedzielę zostanie rozegrany "mecz inny niż wszystkie". Z Drużyną Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego zmierzy się zespół Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

- Wiem, że Drużyna Burmistrza jest niepokonana, ale postaramy się przyjechać takim składem, aby sprostać wyzwaniu. Poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, ale damy radę. Będą z nami zawodnicy, którzy na piłkarskich boiskach reprezentowali nie tylko nasze województwo, ale nasz kraj. Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu - powiedział Kaźmierczak.

Zgodnie z tą zapowiedzią obok szefa ŁZPN w dowodzonej przez niego drużynie nie zabraknie piłkarzy znanych z występów w reprezentacji Polski oraz na ekstraklasowych boiskach. Będą wśród nich m.in.: Paweł Golański, Tomasz Lenart, Rafał Grzelak, Michał Łabędzki, Andrzej Kretek i Janusz Dziedzic

Spotkanie będzie zwieńczeniem dwudniowych imprez, zorganizowanych z okazji Dni Aleksandrowa. Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Krzysztofa Jołkiewicza

Więcej informacji o meczu i innych imprezach w ramach aleksandrowskiego Epicentrum można znaleźć tutaj. Relację z meczu można obejrzeć na profilu facebookowym Loży Sportowej.