Druga kolejka, pierwsza porażka

Po inauguracyjnym remisie z Pogonią w Siedlcach rezerwy ŁKS przegrały 1:3 z Wisłą Puławy.

Piątkowe spotkanie rozpoczęło się dobrze dla gości, którzy po trafieniu Mateusza Bąkowicza w 14. minucie objęli prowadzenie. Później mecz nie przebiegał jednak po myśli beniaminka 2. ligi. Co prawda do przerwy łodzianie utrzymali jednobramkowe prowadzenie, ale po zmianie stron gospodarze odwrócili losy spotkania. W 52. minucie Kamil Kargulewicz doprowadził do remisu, szesnaście minut później drugą bramkę dla Wisły zdobył Przemysław Skałecki, a tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego wynik meczu na 3:1 ustalił Oskar Przywara

Po dwóch meczach ŁKS II ma więc na koncie jeden punkt i z takim dorobkiem przed pozostałymi spotkaniami tej serii zajmuje czternaste miejsce w drugoligowej tabeli. W następnym meczu 5 sierpnia łodzianie podejmą Chojniczankę Chojnice (godz. 15:00).