Drugi raz bez punktów

W meczu drugiej kolejki rozgrywek o Puchar Kazimierza Górskiego reprezentacja Łódzkiego ZPN U-13 (rocznik 2009) przegrała 1:2 z drużyną Mazowieckiego ZPN.

W spotkaniu rozgranym na obiekcie MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim goście dwa razy obejmowali prowadzenie. Na trafienie z 30. minuty podopieczni Roberta Sieranta i Marcina Pierwoły zdołali odpowiedzieć pięć minut później, ale po golu straconym w 78. minucie nie zdołali się już podnieść.

Dla łódzkiej ekipy była to druga porażka w rozgrywkach Górskiego. W pierwszej serii spotkań kadra ŁZPN musiała uznać wyższość Świętokrzyskiego ZPN, z którym w Aleksandrowie Łódzkim przegrała 1:3.

Ostatnim grupowym rywalem łodzian w pierwszej rundzie będzie reprezentacja Lubelskiego ZPN.