fot. Kahlenberg Services

Duże wyróżnienie dla Kahlenberg Services

Kahlenberg Services został wyróżniony tytułem Dobra Marka 2023 Jakość – Zaufanie – Renoma w kategorii ubezpieczenie sportowe. To już drugie tak prestiżowe wyróżnienie w 2023 roku. Kilka miesięcy temu partner ŁZPN otrzymał, także w kategorii ubezpieczenie sportowe, Złoty Laur Konsumenta 2023.


Wyróżnienie Dobra Marka 2023 już po raz czternasty jest przyznawane innowacyjnym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach programu przeprowadzono badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych marek oraz stopień zaufania, jakim darzą je konsumenci i klienci.

- Wyróżnienie Dobra Marka 2023 traktujemy jako kolejne, ważne potwierdzenie wysokiej jakości naszej oferty na rynku ubezpieczeń sportowych, szczególnie tych, które są adresowane do środowiska piłki nożnej: zawodników, trenerów, sędziów, piłkarskich menedżerów oraz klubów i piłkarskich organizacji. Wierzymy, że wyróżnienie Kahlenberg Services tytułem DOBRA MARKA 2023 to również uznanie dla naszych wspólnych wysiłków, aby tworzyć w Polsce rynek wartościowych ubezpieczeń sportowych. To uznanie nie byłoby możliwe bez współpracy z ŁZPN. Dzięki niej możemy stale weryfikować naszą ofertę ubezpieczeń oraz doskonalić ich obsługę - mówi Michał Pietruszka, prezes Zarządu Kahlenberg Services Sp. z o.o.