fot. CLJ U-18

Dwa zwycięstwa i porażka

W rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-15 łódzkie drużyny zanotowały dwa zwycięstwa i porażkę. Punktów nie zdobyli gracze UKS SMS, którzy zamykają tabelę grupy A CLJ U-15.


Dużo lepiej spisali się ich starsi koledzy, którzy w 9. kolejce rozgrywek grupy A CLJ U-17 ograli 2:1 zajmującą pierwsze miejsce w tabeli Jagiellonię Białystok. W pięciu spotkaniach drużyna z Milionowej zdobyła 10 pkt. i z takim dorobkiem zajmuje trzecie miejsce, ustępując o dwa oczka Stomilowi Olsztyn i Jagiellonii. W następnym meczu łodzianie zmierzą się na wyjeździe z czwartą w klasyfikacji Legią Warszawa (5 maja, godz. 17), która również ma 10 pkt. Będzie to zaległe spotkanie 4. kolejki. 

W CLJ U-15 zespół UKS SMS po rozegraniu pięciu meczów nie ma żadnego punktu i w grupie A jest na ostatniej, ósmej pozycji. Zespół z Milionowej w 9. kolejce przegrał w Łodzi 0:5 z Eskolą Varsovia. Wyjazdowe zwycięstwo 3:0 nad Kosą Konstancin zaliczyli natomiast gracze AKS SMS, którzy mają 5 pkt. i w tabeli grupy A są na pozycji piątej. W następnej serii spotkań (zaległe mecze 4. kolejki) 5 maja AKS SMS podejmie Jagiellonię Białystok (godz. 14), a UKS SMS zagra na wyjeździe ze Zniczem Pruszków (godz. 15.15).