fot. LM UEFA

Dynamo - Fenerbahce już od 40 zł!

Już 20 lipca o godzinie 20 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi rozpocznie się mecz drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, w którym Dynamo Kijów podejmie Fenerbahce Stambuł. Najtańsze bilety na to spotkanie można kupić już za 40 zł!


Sprzedaż wejściówek prowadzona jest za pośrednictwem internetowego portalu bilety.lkslodz.pl, a od niedzieli 17 lipca odbywać się będzie również w kasach stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2. Najtańsze bilety kosztują 40 złotych (na trybuny za bramkami, oprócz H3). Za 50 złotych można nabyć bilet na tzw. łuki (oprócz A1), a za wejściówki na prostą trzeba będzie zapłacić 60 złotych. Ze sprzedaży wyłączone są sektory A1 i H3, sektor VIP oraz sektor gości, który w całości mają wypełnić sympatycy Fenerbahce. Z tego też względu osobom sympatyzującym z tureckim klubem sugeruje się nabywanie biletów na pobliskie sektory – G i H.

Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona w następujących terminach:

niedziela 17 lipca - godz. 10.00 – 16.00,
poniedziałek 18 lipca - godz. 12.00 – 19.00,
wtorek 19 lipca - godz. 12.00 – 19.00,
środa 20 lipca - godz. 12.00 – 21.00.

Mecz Dynama z Fenerbahce to kolejne już międzynarodowe spotkanie rozgrywane na Stadionie Króla, który gościł niedawno młodzieżowe reprezentacje Polski i Niemiec (eliminacje UEFA Euro U-21) oraz seniorskie drużyny Ukrainy, Armenii oraz Irlandii (Liga Narodów UEFA). Teraz w Łodzi zaprezentują się zespoły, które łącznie zdobyły ponad 40 tytułów mistrza kraju i z powodzeniem reprezentowały Ukrainę i Turcję na arenie międzynarodowej.

O aktualnym potencjale tych drużyn może świadczyć chociażby zestawienie z portalu Transfermarkt, który piłkarzy Dynama wycenia łącznie na blisko 120 milionów euro, a zawodników Fenerbahce na prawie 158 milionów euro. Obie ekipy mają w swoich kadrach po 14 reprezentantów kraju i znakomitych szkoleniowców. Trenerem Dynama jest Mircea Lucescu, a sztabem Fenerbahce kieruje Jorge Jesus. Który z nich zdoła przechytrzyć swojego rywala? Tego dowiemy się w środowy wieczór.