fot. Dynamo - Sturm

Dynamo wraca na Stadion Króla

Tylko dwa tygodnie będzie trwał rozbrat Łodzi z najważniejszymi piłkarskimi rozgrywkami klubowymi w Europie. Już 3 sierpnia na Stadionie Miejskim przy al. Unii Lubelskiej 2 rozpocznie się kolejna batalia w kwalifikacjach Ligi Mistrzów UEFA.


W drugiej rundzie eliminacyjnej ukraińskie Dynamo Kijów podejmowało w Łodzi turecki Ferenbahce Stambuł. W środę 20 lipca na najnowocześniejszym i największym stadionie naszego województwa padł bezbramkowy remis. Ten wynik w lepszej sytuacji stawiał przed rewanżem ekipę z Turcji, jednak do kolejnej fazy rozgrywek przeszli gracze Dynama. W 57. minucie spotkania rewanżowego Witalij Bujalski zapewnił kijowskiej ekipie prowadzenie. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry do remisu doprowadził Attila Szalai, jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do przyjezdnych. Sześć minut przed końcem dogrywki na listę strzelców wpisał się Oleksandr Karawajew, zapewniając ukraińskiej drużynie awans do trzeciej rundy kwalifikacji LM.

Na tym etapie rywalizacji o miejsce w fazie grupowej rywalem Dynama będzie austriacki SK Sturm Graz. Pierwsze spotkanie tych drużyn zostanie rozegrane 3 sierpnia na Stadionie Króla w Łodzi. Początek meczu o godzinie 20.

Sprzedaż wejściówek za pośrednictwem internetowego portalu bilety.lkslodz.pl rozpocznie się dzisiaj (czwartek) o godzinie 21. W niedzielę ruszy sprzedaż stacjonarna w kasach stadionu od strony al. Unii.

Ceny biletów:

Sektory D – 40 zł
Sektory B1 / B4 / F – 60 zł
Sektor VIP – 150 zł

Godziny otwarcia kas (płatność gotówką lub kartą):

Niedziela (31 lipca) / godz. 10.00 – 16.00
Poniedziałek (1 sierpnia) / godz. 12.00 – 19.00
Wtorek (2 sierpnia) / godz. 12.00 – 19.00
Środa (3 sierpnia) / godz. 12.00 – 21.00