fot. Puchar Tymbarku

Finały pod okiem profesjonalistów

W sobotę od godziny 9.30 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla w Łodzi w czterech kategoriach trwać będzie walka o zwycięstwo w wojewódzkiej fazie Pucharu Tymbarku. Rywalizacja toczyć się będzie pod czujnym okiem czołowych sędziów z naszego regionu.


Rozjemcami w meczach U-12 dziewcząt i chłopców oraz U-10 dziewcząt i chłopców będą: Paweł Malec, Konrad Gawroński, Kamil Krasnopolski, Adam Sekuterski i Paweł Pskit.

Na godzinę 9:30 zaplanowano półfinały rozgrywek U-10 i U-12 dziewcząt. W pierwszej z tych kategorii Szkoła Gortata Łódź zagra z ZSP Opoczno, a SP Bąków zmierzy się z ZSP Gmina Rusiec. W drugiej rywalkami SP 2 Piotrków Trybunalski będą zawodniczki SP 8 Zgierz, a SP 10 Sieradz o awans do finału walczyć będzie z SP Bałdrzychów.

Trzydzieści minut później rozpoczną się zmagania chłopców. W kategorii U-10 SP 1 Opoczno grać będzie z SP Ksawerów, a Szkoła Gortata z ZSP 10 Tomaszów Mazowiecki. W grupie U-12 zagrają: SP Rzgów ze Szkołą Gortata i SP 2 Stryków z SP Ujazd.

Zwycięzcy półfinałów zagrają w finałach, których stawką będą przepustki do ogólnopolskiej fazy XXIII edycji Pucharu Tymbarku. Pokonani walczyć będą o trzecie miejsce.

Harmogram rozgrywek oraz rezultaty rozegranych spotkań można znaleźć na stronie: https://web.virium.pl/PUCHARTYMBARKU