Fortuna Puchar Polski: Awans Widzewa

Widzew Łódź awansował do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Zespół Daniela Myśliwca pokonał w 1/8 finału na wyjeździe Stal Mielec 2:1 (1:0). Bramki strzelili dla łódzkiej drużyny Imad Rondić i Jordi Sanchez.

Przez większą część spotkania przewagę miał Widzew. Do przerwy prowadził 1:0, a w drugiej połowie stworzył sobie kilka sytuacji na podwyższenie wyniku. Nieoczekiwanie jednak wyrównał Krzysztof Wołkowicz. Widzewiacy nie czekali jednak na dogrywkę. Na boisko, po stracie bramki, wszedł Jordi Sanchez i w 85. minucie dał drużynie Daniela Myśliwca awans do najlepszej ósemki Pucharu Polski.

Stal Mielec – Widzew Łódź 1:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Wołkowicz 69 – Imad Rondić 38, Jordi Sanchez 85

Widzew: Ravas – Zieliński, Żyro, Juan Ibiza, Luis Silva ż – Kun (62′ Pawłowski), Hanousek ż, Alvarez – Nunes (89′ Terpiłowski), Rondić (70′ Jordi Sanchez), Klimek (70′ Tkacz)