III liga: Ligowy szlagier dla Unii Skierniewice

Unia Skierniewice umocniła się na fotelu lidera w Betclic III lidze (grupa I). W szlagierowym pojedynku 8. kolejki rundy jesiennej zespół Kamila Sochy pokonał w Bełchatowie PGE GiEK GKS 2:1 (2:0).

Już po ośmiu minutach przyjezdni wygrywali 2:0. Jakuba Tomkiela pokonali: Kamil Sabiłło i Konrad Kowalczyk. Po zmianie stron przewagę osiągnął GKS, ale gospodarzy stać było jedynie na honorowe trafienie Bartłomieja Bartosiaka z rzutu karnego.

GKS Bełchatów - Unia Skierniewice (1:2)

Punkty wiceliderowi z Łomży zabrała Lechia Tomaszów. Drużyna Mateusza Milczarka zremisowała z zespołem dobrze znanego w naszym województwie Marcina Płuski 4:4 (1:1). Czterokrotnie Lechia wychodziła na prowadzenie i czterokrotnie ŁKS Łomża wyrównywał. Po raz ostatni w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Bramki dla Lecbii zdobyli: Marcin Pieńkowski 3 i Artur Dunajski.

Lechia Tomaszów - ŁKS Łomża

Drugi komplet punktów wywalczył w tym sezonie beniaminek z Aleksandrowa Łódzkiego. Sokół pokonał na własnym stadionie Stomil Olsztyn 2:0 (2:0). Bramki zdobyli: Jardel Muniz Cruz i Vahe Mnatsakanyan.

Sokół Aleksandrów

Wygrała również Warta Sieradz, która odwróciła losy spotkania z Jagiellonią II Białystok. Sieradzanie, którzy w poprzednim sezonie walczyli o utrzymanie w lidze, tym razem plasują się w czołówce tabeli. Bramki dla Warty, w wygranym 2:1 (0:1) spotkaniu zdobyli: Damian Ślesicki z rzutu karnego i Bartłomiej Kręcichwost.

Warta Sieradz

Przegrał w tej kolejce Pelikan Łowicz, który uległ Wigrom Suwałki 1:2 (1:0). Bramkę dla Ptaków zdobył Jakub Kłąb.