fot. CLJ U-18

Punktował tylko AKS SMS

W pierwszej tegorocznej kolejce rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17 i U-15 z pięciu drużyn naszego regionu zwycięstwo odniosła tylko jedna.


Mowa o ekipie AKS SMS, która w osiemnastej serii spotkań grupy I CLJ U-17 wygrała na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska 5:2. Dwa pozostałe zespoły występujące w tej klasie rozgrywkowej doznały porażek. Widzew w roli gospodarza uległ 0:1 Motorowi Lublin, a ŁKS w stolicy przegrał 0:4 z Escolą Varsovia.

Liderem rozgrywek jest Legia Warszawa, która zdobyła do tej pory 44 pkt. Szósty w klasyfikacji AKS SMS ma na koncie dwadzieścia dziewięć oczek, a dziesiąty Widzew - 20. Tylko czternaście punktów zgromadził natomiast ŁKS, zajmujący przedostatnie piętnaste miejsce w tabeli. W 19. kolejce 11 marca ŁKS podejmie Jagiellonię Białystok (godz. 14:30), Widzew w Rzeszowie zmierzy się ze Stalą (godz. 9:00), a AKS SMS w Lublinie zagra z Motorem (godz. 14:30).

Na inaugurację wiosennej części rozgrywek grupy A CLJ U-15 AKS SMS zremisował w Płocku z Wisłą 1:1. Znacznie gorzej poszło ekipie UKS SMS. Beniaminek na własnym boisku przegrał 0:6 z Jagiellonią Białystok.

Kolejną serię spotkań zaplanowano na 11 marca. Tego dnia przy Milionowej dojdzie do derbowego starcia AKS SMS z UKS SMS. Początek meczu o godzinie 15:00.