Inauguracyjna wygrana Polek

Od zwycięstwa rozpoczęła reprezentacja Polski do lat 17 turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy kobiet, który rozpoczął się w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim. W pierwszym meczu młode Polski pokonały na GIEKSA Arenie Islandię 4:0 (3:0).

Bramki dla naszej drużyny strzeliły: Zuzanna Witek w 3. minucie, Oliwia Związek w 8. minucie i Weronika Araśniewicz w 39. minucie. Czwartego gola zespół Islandii strzelił sobie sam.

Polska U17 (K) - Islandia U17 (K) 4:0 (3:0)
Bramki: Zuzanna Witek 3, Oliwia Związek 8, Weronika Araśniewicz 39, samobójcza 50 (Helga Einarsdottir)

Polska: Wieczerzak - Witkowska, Piekarska, Łapińska, Flis (62' Skrzypczyk) - Zielińska (62' Kuśmierczyk), Witek (90' Jankiewicz), Araśniewicz, Marczak - Związek (76' Abe), Ostrowska (75' Salawa)