fot. RKS Radomsko

IV liga: Ciasno w czołowej trójce

Arcyciekawie zapowiada się walka o awans do III ligi. Po trzech wiosennych kolejkach w Betcris IV lidze prowadzące trio zespołów nie straciło jeszcze punktu. Sokół Aleksandrów o punkt wyprzedza RKS Radomsko i o dwa rezerwy Widzewa Łódź. W najbliższej kolejce sytuacja ulegnie zmianie. Widzew podejmie bowiem (niedziela - 7 kwietnia, 12:00) drużynę z Radomska.


W Wielką Sobotę niespodzianek nie było. Sokół Aleksandrów wygrał w Zelowie z Włókniarzem 4:1 (2:0), RKS Radomsko pokonał MKP-Borutę Zgierz 3:0 (2:0), a Widzew II Łódź nie miał problemów na wyjeżdzie z KS Kutno, wygrywając 3:0. Podziałem punktów zakończył się mecz AKS SMS Łódź - Polonia Piotrków. Remis 1:1 (0:0) dla obu zespołów oznacza stratę punktową, która może być już nie do odrobienia. Skorzystała z tego Ceramika Opoczno. Wygrała 3:0 z Wartą Działoszyn i awansowała na czwarte miejsce.

Od wygranej rozpoczął pracę w Orkanie Buczek Marcin Węglewski. Orkan wygrał 1:0 (0:0) w Sulejowie ze Skalnikiem po bramce Huberta Berłowskiego. Poważnej kontuzji w tym meczu doznał bramkarz Skalnika Wiktor Baranowski, któremu życzymy szybkiego powrotu na boisko. 

A podsumowanie 20. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej kibice obejrzą w tradycyjnym Magazynie, którego premiera odbędzie się 3 kwietnia na kanale Loży Sportowej.