IV liga: Kolejny szlagier wiosny dla Sokoła

Imponująco wygląda bilans Sokoła Aleksandrów w rundzie rewanżowej Betcris IV ligi łódzkiej. Drużyna Radosława Koźlika wygrała wszystkie sześć meczów pokonując w trzech z nich drużyny ze ścisłej czołówki: Polonię Piotrków, AKS SMS Łódź i RKS Radomsko. Aleksandrowianie są coraz bliżej powrotu do III ligi.

Sokół odwrócił losy szlagieru z RKS Radomsko. Przegrywał bowiem do 87. minuty 0:1, a bramkę dla gości strzelił Filip Bednarski w 53. minucie. Końcówka należała jednak do aleksandrowian. Wyrównał Michał Wolinowski, a chwilę później przepięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Przemysław Woźniczak. Wyrgana Sokoła mogła być jeszcze wyższa, ale w doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Jardel Muniz Cruz. Mecz transmitowała współpracująca z ŁZPN Loża Sportowa, a oto link do transmisji, którą poprowadził redaktor Michał Kiński

Sokół ma cztery punkty przewagi nad Widzewem II Łódź, który nie dał szans Ceramice Opoczno wygrywając aż 6:2. Trzecie miejsce z sześcioma punktami straty do lidera zajmuje RKS Radomsko. W dole tabeli trzeba zauważyć kolejny wygrany mecz przez Orkan Buczek, który pod wodzą Marcina Węglewskiego zainkasował trzeci komplet punktów.

Szalony pojedynek obejrzeli kibice w Działoszynie. Miejscowa Warta strzeliła cztery bramki zespołowi ŁKS II Łódź, ale przegrała 4:5 (2:2). Warto zauważyć dwa trafienia Krzysztofa Kukulskiego. 49-letni piłkarz od większości rywali z Łodzi był starszy o ponad 30 lat.