IV liga: Sokół górą w meczu na szczycie

Za nami druga kolejka rundy rewanżowej w Betcris IV lidze łódzkiej. W najciekawszym pojedynku Sokół Aleksandrów wygrał 3:1 (0:0) z AKS SMS Łódź i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. Swoje spotkania wygrały także inne drużyny z czołówki: RKS Radomsko, Widzew II Łódź i Polonia Piotrków.

W Aleksandrowie do 71. minuty było 0:0. Worek z bramkami rozwiązał się w ostatnich minutach. Najpierw prowadzenie Sokołowi dał Ołeksii Naidyshak, a na 2:0 podwyższył Wojciech Pawlak. Nadzieję gościom przywrócił najlepszy strzelec Betcris IV ligi łódzkiej Patryk Pietrasiak. Sokół grał jednak do końca i w 90. minucie Jardel Muniz Cruz ustalił wynik meczu na 3:1, skutecznie egzekwując rzut karny.

Widzew II Łódź pewnie wygrał ze Skalnikiem Sulejów 5:0 i zrewanżował się tym samym za jesienną porażkę. 2:0 w Brzezinach ze Startem wygrał RKS Radomsko, a Polonia Piotrków pokonała 2:1 Omegę Kleszczów.

Polonia Piotrków

Duża niespodzianka w Kolonii Łobudzice gdzie Orkan Buczek przegrał w prestiżowym pojedynku z ostatnim w tabeli Włókniarzem Zelów 1:2 (0:1). Ta porażka może oznaczać zmianę trenera. Tomasza Fiszera ma zastąpić bowiem Marcin Węglewski.

Więcej o 19. kolejce już w środę w Magazynie Betcris IV ligi łódzkiej, na który zaprasza Michał Kiński.