fot. logo F1L

Jesień się przedłuży

Wiadomo już, że runda jesienna w Fortuna 1. Lidze nie zakończy się zgodnie z terminarzem. Na nadchodzący weekend zaplanowano wprawdzie ostatnią kolejkę pierwszej części sezonu, jednak po jej rozegraniu kilka drużyn będzie miało zaległe spotkania. W tym gronie znajdą się ekipy ŁKS i Widzewa.


Zespół z Piłsudskiego w 16. serii miał podjąć Koronę Kielce, jednak spotkanie zostało odwołane. Powodem takiej decyzji było potwierdzenie w widzewskim zespole kolejnych przypadków Covid-19. Wiadomo już, że z tej samej przyczyny nie odbędzie się zaplanowany na najbliższą niedzielę wyjazdowy mecz Widzewa z Odrą Opole. Dwa dni wcześniej w Łodzi ŁKS miał się zmierzyć z GKS Tychy, jednak liczne przypadki Covid-19 w łódzkiej drużynie również doprowadziły do odwołania meczu.

Na dzisiaj zaplanowano natomiast trzy zaległe spotkania 15. kolejki. W Rzeszowie Resovia zagra z Radomiakiem (godz. 12), w Nowym Sączu Sandecja zmierzy się z GKS 1962 Jastrzębie (godz. 13), a w Niecieczy miejscowy Bruk-Bet Termalica podejmie Odrę Opole (godz. 16).