Jest co poprawiać

Drużyny ŁZPN U-14 (rocznik 2009) i U-13 (rocznik 2010) nie zdołały odnieść zwycięstwa w dwumeczu z Dolnośląskim ZPN. Młodszy zespół zremisował 2:2, a starszy uległ rywalom 0:4.

Oba spotkania rozegrano na obiekcie MOSiR w Sieradzu. Jako pierwsi wybiegli na boisko zawodnicy rocznika 2010. Do przerwy podopieczni Marcina Krasnopolskiego i Aleksandra Stańczaka przegrywali 0:2, ale po zmianie stron zdołali odrobić straty i mecz zakończył się remisem.

W starciu drużyny prowadzonej przez Jarosława Staniaszczyka i Damiana Gamusa po pierwszej połowie goście również prowadzili 2:0. W drugiej odsłonie przyjezdni dorzucili dwa kolejne trafienia i ostatecznie wrócili do domu z efektowną wygraną.

Łódzki ZPN U-13 - Dolnośląski ZPN U-13 2:2 (0:2). Bramki dla ŁZPN: Kacper Krukowski, Mateusz  Jędrzejczyk. ŁZPN: Jeremi Ciach - Witold Kobyłecki, Olaf Zuchora, Igor Aleszczerikowski, Tomasz Kubisiak - Igor Augustyniak, Oskar Barylski, Filip Motyl - Aleksander Michałowski oraz Alan Kursa, Mikołaj Ćwikliński, Kacper Krukowski, Kacper Jagodziński, Mateusz Jędrzejczyk, Jakub Szczeciński, Jan Głąb, Nikodem Kałużny, Tymon Stępniewski, Marcel Tomasik.

Łódzki ZPN U-14 - Dolnośląski ZPN U-14 0:4 (0:2). ŁZPN: Dominik  Łastowski - Aleksander Janutka, Łukasz Kajewski, Oskar Krakowiak - Patryk Gajda, Jan Pyziak, Maciej Majchrzak - Szymon Bielicki, Antoni Klincewicz - Adrian Waliszek, Mateusz Mularczyk oraz Jakub Rek, Hubert Gawroński, Juliusz Stasiołek, Michał Wódka, Szymon Felkowski, Jacek Jasiński.