fot. Betcris IV liga

Już z nowym sponsorem

Środa to tradycyjnie już dzień premiery kolejnego Magazynu Łódzkiej IV Ligi. Dzisiaj dojdzie jednak do nowego otwarcia, gdyż po raz pierwszy będzie to program z firmą Betcris, która została sponsorem głównym czwartoligowych rozgrywek.


W Magazynie (początek o godz. 20.30) będzie można obejrzeć m.in. materiał z konferencji prasowej, podczas której doszło do podpisania umowy pomiędzy Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej i Betcris Polska. Nie zabraknie też stałych elementów programu.

Zobaczymy najładniejszą bramkę 25. kolejki. W głosowaniu prowadzonym na profilu facebookowym Loży Sportowej można było głosować na gole strzelone przez: Michała Lewandowskiego (KS Warta Sieradz), Konrada Puchalskiego (MGKS Skalnik Sulejów), Dawida Owczarka (RTS Widzew Łódź), Daniela Mąkę (RTS Widzew Łódź), Jakuba Fudałę (MKP Boruta Zgierz) i Norberta Dregiera (GKS Orkan Buczek).

Będą skróty z meczów rozegranych w 26. kolejce, kandydatki na gola tej serii spotkań, najciekawsze "cieszynki", a także aktualna tabela i zapowiedź kolejnych spotkań.

Zapraszamy do oglądania Magazynu i na stronę głównego sponsora rozgrywek (betcris.pl).

Betcris IV liga